verkiezingsdebat Provinciale Statenverkiezingen

Verkiezingsdebat Provinciale Statenverkiezing


Op 20 maart 2019 vinden de verkiezingen voor de Provinciale Staten plaats. Weet u al op wie u gaat stemmen?

Om u te helpen bij uw keuze organiseren Gemeente Alphen aan den Rijn, Gemeente Kaag en Braassem en Gemeente Nieuwkoop op 4 maart een verkiezingsdebat. Belangrijke onderwerpen die onze gemeenten raken komen aan bod. Bent u er ook bij?

De verkiezingen gaan over de toekomstige ontwikkelingen in de provincie. Tijdens het debat hebben we het over ontwikkelingen die specifiek hier in de regio spelen. Zoals: waar kunnen de komende jaren woningen gebouwd worden, nu onze gemeenten tegen de grenzen aan lopen? Waar mogen windmolens en zonneweides komen? Hoe zorgt de provincie voor goed openbaar vervoer in onze regio, zodat alle dorpen en kernen bereikbaar zijn? En hoe worden knelpunten op provinciale wegen opgelost?

Meld u aan

 
Reacties


Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.