Kunstwerk Raoul Wallenbergplein

Welk kunstwerk wilt u op het Raoul Wallenbergplein?


Vanaf donderdag 20 september tot en met zondag 7 oktober kunnen alle inwoners van Gemeente Alphen aan den Rijn stemmen over het toekomstige kunstwerk op het Raoul Wallenbergplein. U heeft daarbij de keuze uit drie mogelijkheden, namelijk kiezen voor een van de twee nieuwe kunstwerken of kiezen voor het behoud van het huidige kunstwerk. Stemmen kan via de webpagina: www.alphenaandenrijn.nl/nieuwkunstwerk (deze link is pas vanaf 20 september online). Elke inwoner mag één stem uitbrengen. De optie waarop de meeste stemmen komen, wordt uitgevoerd. U kunt dus echt meebeslissen!

Hoe kunt u stemmen?

Het mooie van kunst is dat iedereen het anders beleeft en er een mening over heeft. Openbare kunstwerken voegen iets toe aan de openbare ruimte en kunnen een positieve bijdrage leveren aan de identiteit van een plek. Iedereen beleeft het anders! Daarom kunt u vanaf 20 september stemmen. Om uw stem uit te brengen heeft u uw DigiD nodig. Dit is nodig om vast te stellen dat u een inwoner van onze gemeente bent. Het verwerken van de stemmen wordt automatisch uitgevoerd door het systeem. Op de pagina www.alphenaandenrijn.nl/nieuwkunstwerk leest u meer infomatie over de kunstwerken en over de manier waarop u kunt stemmen.

Valt de keuze op één van de nieuwe ontwerpen, dan wordt deze in de loop van 2019 aangelegd. Als de keuze is dat het huidige kunstwerk blijft staan, dan wordt het geld dat gereserveerd was voor een nieuw kunstwerk besteed aan kunst elders in onze gemeente. Komt er een nieuw kunstwerk dan zoekt de gemeente voor het huidige kunstwerk een andere plek.

Nieuw ontwerp van L. (Luc) Ticheler – de Poort

De Poort

 

Nieuw ontwerp van L. (Linda) Verkaaik - Het Drieluik

Het Drieluik

 

Bestaande kunstwerk van E. (Ernst) Hazenbroek - A dark limousine exit

A Dark limousine exit




Reacties


Ook interessant

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.